Naše služby

Ponúkame viacero masáži a každá z nich má svoje špecifiká. Ak si nie ste istý výberom, radi vám pomôžeme.

Naše služby 

Ponuka naších služieb

Chiropraxia – manipulačná technika

Zameriava sa predovšetkým na poruchy pohybového aparátu a na nervový systém. Je veľmi účinná pri bolestiach chrbta, krku a hlavy (migrény) a pri problémoch pohybového aparátu (svalov a kĺbov).

Čiastočná chiropraxia

30 minút …………… 70€

Celotelová chiropraxia

60 minút …………… 100€

Samuelova metóda – masážna technika

Spája v sebe moderné západné postupy a to najlepšie z východných praktík. Pozostáva z naťahovania svalstva, práce s aktivačnými bodmi, zahŕňa tiež prácu s ohňom, bankovanie a liečbu svetlom, atď.

Dĺžka trvania
30 minút

Cena: 70€

Hirudoterapia – liečba pijavicou lekárskou 

Čo sa dá liečiť pijavicami: srdcovo-cievne ochorenia, kŕčové žily, zrazeniny, trombotický zápal žíl, hemoroidy, reumatická artritída, mužská a ženská sterilita, urologické ochorenia, vysoký krvný tlak.

Dĺžka trvania:
60 minút

Cena: od 70€

Manuálna lymfodrenážna masáž

Liečebná masáž, ktorá pôsobí na lymfatický systém. Pomocou špeciálnych hmatov sa urýchľuje tok lymfy v tele. Pôsobí najmä proti: únave, strese a pocitu psychickej vyčerpanosti, opuchom, akné, migrénam.

Dĺžka trvania:
60 minút

Cena: od 70€

Medová detoxikčná masáž

Pomáha pri stavoch vyčerpanosti a slabosti v dôsledku stresu, únavovom syndróme, pri problémoch s krvným obehom, pri reumatických ochoreniach svalov a kĺbov, artróze, proti starnutiu pleti atď.

Dĺžka trvania:
60 minút

Cena: 70€

Kinesiotaping – Tejpovanie

Je moderná fyzioterapeutická metóda. Za pomocou špeciálnych pások nalepených na koži ,v problémovej oblasti, dochádza k pasívnej podpore kĺbov, udržaniu plného rozsahu pohybu a odstráneniu bolestí.

Dĺžka trvania:
trvanie je rôzne

Cena: 10€ / 1m použitej kinesio pásky

Inverzná lavica

Okrem liečby boľavého chrbta a naprávania chrbtice vám inverzná lavica pomôže napraviť tiež postavenie svalov. Roztiahne sa Vám chrbtica, krv bude prúdiť voľnejšie, vnútorné orgány sa napravia.

Dĺžka trvania:
15 minút

Cena: 5€

Terapia: Telové, ušné a čakrové sviečky

Slúžia na odbúranie škodlivých látok z organizmu, liečenie zápalov a na znovu obnovenie energie v tele.
Sviečky sú ručne vyrábané z prírodnej bavlny a 100% prírodného včelieho vosku.

Dĺžka trvania:
50 – 80 minút

Cena: 70€

Terapia hypnózou(hypnoterapia)

Hypnóza sa už dlhšiu dobu úspešne používa ako liečebná terapia. V našom podvedomí máme k dispozícii všetky potrebné informácie a vďaka hypnóze sa k nim vieme dostať a vyriešiť svoje problémy.

Dĺžka trvania:
1 hodina 30 minút

Cena: 120€

Balík 5 sedení (po 90 minút) … 500€

Kvantová terapia

Je to geniálne jednoduchá metóda, ktorá čerpá z poznatkov kvantovej fyziky. Nezáleží na tom či máte zdravotné, finančné, vzťahové alebo akékoľvek iné problémy. Toto všetko sa dá zmeniť.

Dĺžka trvania:
1 hodina

Cena: 70€

Rekonektívne liečenie

Je to návrat k optimálnemu a prirodzenému stavu rovnováhy. Sú to energie, ktoré nás opäť pripoja k plnosti nášho bytia a toho kým skutočne sme. Je to stav bez chorôb a emočných blokov.

Dĺžka trvania:
1 hodina

Cena: 70€

POHOTOVOSŤ

Máte bolesti a potrebujete okamžitú pomoc? Využite našu pohotovostnú službu každý pracovný deň od 18:00 do 21:00 hodiny a cez víkend od 9:00 do 21:00!

( Cena : 100€ )